Селидівські поліцейські організували для місцевих студентів цікаву та пізнавальну зустріч

11.06.2019


В цей день студенти 3 курсу Селидівського гірничого технікуму, які входять до групи «Організація дорожнього руху-16», мали змогу побачити оснащення співробітників СРПП, які першими прибувають на місце скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Також з молоддю була проведена профілактична бесіда на предмет безпечного літнього дозвілля.

Учні навчальних закладів Селидового, Гірника, Українська, Новогродівки та Цукуриного є частими гостями Селидівського відділення поліції. Сьогодні пізнавально-профілактичний захід правоохоронці влаштували і для студентів місцевого гірничого технікуму.

Спочатку юні гості були запрошені до актової зали відділення поліції, де співробітники сектору реагування патрульної поліції розказали, які першочергові дії проводять правоохоронці, коли прибувають на ДТП, а саме: у разі необхідності негайно надають медичну допомогу потерпілим, оглядають місце події, складають схему маршруту транспортних засобів у момент ДТП; опитують учасників та свідків дорожньої пригоди та інше.

Далі слово було надано старшому інспектору ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євгену Косогову. Він нагадав студентам правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку, звернув увагу на обережне поводження із невідомими предметами, які можуть виявитися доволі небезпечними, застеріг від вживання неповнолітніми тютюнових та алкогольних виробів та закликав бути пильними під час купання в річках та водоймищах.

Після інформаційно-профілактичної лекції інспектор СРПП Геннадій Друзік провів студентів групи «Організація дорожнього руху-16» на подвір’я відділення і продемонстрував патрульний автомобіль та ознайомив з його укомплектуванням.

Дівчата та юнаки обрали для себе майбутню професію, пов’язану з дорожнім рухом, тому їм дуже цікаво було послухати від поліцейських життєві приклади з їхньої робочої практики та почути поради, що стануть у нагоді всім учасникам дорожнього руху.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета