Правоохоронці покровської організації ветеранів МВС побували на екскурсії в Святогірській Лаврі

11.06.2019


Природа Святогірря здивувала екскурсантів неповторними ландшафтами, а монастирські та печери вразили всіх своєю архітектурною довершеністю.

Колишні правоохоронці Покровська ведуть активний спосіб життя. Так, минулої суботи члени Ради ветеранів МВС міста Покровська за підтримки ПАТ Шахтоуправління «Покровське» на чолі з його генеральним директором Леонідом Байсаровим та благодійного фонду «Надія», відвідали з екскурсією національний природний парк «Святі Гори» у м. Святогірську.

Екскурсія розпочалася з розповіді екскурсовода про історію походження монастиря і про сучасний архітектурний ансамбль Лаври. В православному монастирі екскурсанти змогли побачити матеріали археологічних досліджень історичної території Святих Гір. Далі ветерани відвідали Успенський собор, де поставили свічки і помолилися. Наступним місцем, куди потрапили відвідувачі, були крейдові печери. Також побували на вершині скелі, де знаходиться храм святого Миколая.

Своєю величчю вразив покровських екскурсантів об’єкт культурної спадщини України – пам’ятник Артему, який був споруджений у 1927 році на честь революціонера Федора «Артема» Сергєєва.

Ветерани дізналися багато цікавого і ніби відчули зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета