Керівники поліції Донеччини пройшли навчання з інтеграції гендерного підходу в системі органів МВС (ФОТО)

10.06.2019


Сучасні тенденції політики гендерної рівності в секторі безпеки України та світу поліцейські обговорювали з Радницею Міністра МВС України з гендерних питань Вікторією Арнаутовою.

Радниця Міністра МВС України з гендерних питань Вікторія Арнаутова приділила увагу гендерній дискримінації за ознакою статі в складових сектору безпеки і оборони та підкреслила роль керівника у формуванні гендерної рівності у колективі.

«Важливо розуміти, що стать дається людині від народження, а гендер конструюється соціумом і набувається людиною в процесі соціалізації», - акцентувала увагу присутніх Вікторія Арнаутова.

Учасники заняття розібралися в основних поняттях гендерної теорії, ознайомилися з міжнародними нормами та національними нормативно-правовими актами щодо забезпечення гендерного паритету, поговорили про складові гендерно-чутливого менеджменту, а також розглянули місце України в світовому рейтингу за індексом глобального гендерного розриву.

Експертка розповіла, що реалізація гендерної політики для системи МВС України – це якісне і ефективне реагування на різні потреби кожного члена суспільства та двигун реформування всіх центральних органів виконавчої влади системи МВС.

Захід організований представниками Управління забезпечення прав людини в Донецькій області для керівників обласного главку та територіальних підрозділів поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета