Мирноградські поліцейські навчали вихованців дитячого садочку дорожній абетці

15.05.2019


У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху співробітники Мирноградського відділення поліції завітали до самих маленьких учасників дорожнього руху - вихованців дошкільного навчального закладу № 3 «Сонечко» аби розповісти їм про правила безпеки на дорозі.

Під час заходу правоохоронці не лише нагадали дітлахам дорожню грамоту, а ще й провели з ними практичні заняття. Граючись, вихованці садочку познайомились зі світлофором, вивчили дорожні знаки та розібрали, як треба поводитися в різноманітних ситуаціях, що можуть виникнути під час участі у дорожньому русі.

А потім теоретичні знання були закріплені на практиці. У актовій залі була організована імпровізована проїзна частина, на якій діти демонстрували набуті в ході конкурсів знання та навички. Малеча з ентузіазмом демонстрували гостям в погонах високий рівень підготовки в цьому питанні. Незважаючи на юний вік учасників, вони дуже добре впоралися з складними завданнями, що приємно здивувало правоохоронців.

«Дітей потрібно змалечку привчати до належної поведінки на дорозі, тому подібні заходи ми будемо проводити в інших дошкільних навчальних закладах. Адже, отримані ще в садочку знання обов’язково допоможуть наймолодшим учасникам руху бути зразковими пішоходами, а в подальшому і водіями, діти поступово навчаться добре орієнтуватись на завантажених міських вулицях», - зазначив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета