Керівництво поліції Покровської оперативної зони привітало правоохоронців-чорнобильців

26.04.2019


Щирі слова подяки та подарунки від керівництва Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів були адресовані колегам – чорнобильцям, які ціною свого здоров'я, зупинили страшну загрозу. 

Минуло 33 роки від тієї ночі, коли відбулася страшна аварія на ЧАЕС, відлуння якої ще довго буде хвилювати наші душі, а її наслідки ще не раз торкнуться кожного з нас. З перших хвилин атомної трагедії до боротьби стали сотні тисяч наших співвітчизників, з них – 33 тисячі працівників пожежної охорони, органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС. Правоохоронці одними із перших були направлені в зону лиха для забезпечення правопорядку, регулювання руху транспорту, евакуації населення, захищення будинків місцевих громадян від мародерів.

Так, сьогодні, керівники Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів висловили щирі слова подяки своїм колегам – чорнобильцям, які проявили мужність та відвагу під час ліквідації Чорнобильської аварії. Начальники подякували ліквідаторам за їх подвиг, побажали міцного здоров'я, довголіття, благополуччя в родині та подарували подарунки.

«З кожним роком все більше від нас за часом віддаляється атомна катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року, але ми завжди будемо пам’ятати Ваш подвиг. Дякуємо Вам за мужність і відвагу, за те, що Ви пожертвували власним здоров'ям на благо порятунку. Від себе особисто та від всього колективу хочу побажати Вам довголіття, щастя та сімейного затишку!», - сказав начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета