У Мирнограді дільничні офіцери поліції звітували перед населенням

11.04.2019


Співробітники Мирноградського відділення поліції зустрілися із представниками органів самоорганізації населення м. Мирноград, а також мешканцями багатоповерхівки та доповіли про підсумки своєї роботи за минулий рік та розповіли про переваги «безпечного будинку».

Дільничні офіцери поліції провели чергову зустріч із представниками ОСББ, під час якої звітували про свою роботу. Поліцейські навели цифри щодо складання адміністративних протоколів і зауважили, що саме на цей показник впливає спільна робота дільничних інспекторів із головами квартальних комітетів та ОСББ. «Живе» спілкування й постійний телефонний зв'язок допомагають правоохоронцям скоріше реагувати на різні питання містян та швидко вжити необхідних заходів що до їх вирішення.

Після цього правоохоронці поспілкувались із мешканцями однієї з багатоповерхівок і розповіли їм яким чином можна зробити своє життя безпечнішим за рахунок реалізації проекту «Безпечний будинок».

Так, дільничний інспектор Мирноградського відділення поліції Олексій Поливяний зауважив, що в місті вже з’явилось кілька «безпечних будинків», жителі яких відчули переваги даної програми. В цих домах були проведені обстеження підвальних приміщень, прибудинкової території, встановлені решітки на вікна квартир, розташованих на першому поверсі, полагоджені або встановлені омофони, а також встановлені камери відео спостереження. Мешканці будинків зазначили, що на їх подвір’ях стало значно спокійніше, а порушників порядку – менше.

Дільничні офіцери вислухали пропозиції та побажання громадян щодо подальшої взаємодії із ними та підтриманню правопорядку на територіях обслуговування.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета