Мирноградські правоохоронці сповістили містян про відповідальність за зберігання зброї та небезпечних предметів

10.04.2019


З 1 по 30 квітня 2019 року на території Покровської оперативної зони проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Правоохоронці закликають громадян до добровільної здачі незареєстрованої зброї і гарантують звільнення від кримінальної відповідальності.

Вчора дільничні офіцери Мирноградського відділення поліції обійшли домоволодіння, розташовані на території їх обслуговування і роздали мешканцям інформаційні листівки. Метою цих візитів стало нагадування громадянам, що зберігання вдома забороненої зброї та боєприпасів є небезпечним для життя й може тягнути за собою кримінальну відповідальність.

Дільничні інспектори пояснювали городянам, що під час проведення місячника вони можуть не тільки добровільно здати до поліції незареєстровану зброю, а й після відповідної перевірки - узаконити її, оформивши необхідні документи.

Правоохоронці нагадали, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до 7 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета