Мирноградські лігівці закликали громадян добровільно роззброюватися

09.04.2019


Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» із задоволенням підтримали пропозицію місцевих правоохоронців разом вийти на вулиці рідного міста та провести акцію: «Здай зброю! Не наражай на небезпеку себе і оточуючих!»

Як свідчить статистика, незаконне зберігання зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових речовин призводить до непоправних подій: це і притягнення до кримінальної відповідальності, і відсутність навичок поводження зі зброєю, що призводить до загибелі чи травмування осіб, які нею користуються. Ще гіршими подіями є загибель чи травмування дітей, які знаходять зброю, боєприпаси та вибухові пристрої, що неналежним чином зберігаються їх батьками та родичами.

Юні лігівці не залишились осторонь цієї проблеми і дізнавшись від своїх наставників – правоохоронців про те, що зараз триває місячник добровільної здачі зброї, «озброїлись» інформаційними листівки і вийшли з ними на вулиці Мирнограду.

Основною метою місячника є інформування громадян про звільнення від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів у разі їх добровільної здачі до органів внутрішніх справ. «Майбутні поліцейські» не тільки роздавали перехожим листівки, а й пояснювали куди їм слід звернутися в разі наявності зброї.

- Шановні жителі! Якщо ви маєте незареєстровану зброю, але хочете жити у злагоді із Законом, то у період проведення місячника добровільної здачі зброї вам слід звернутися до органів внутрішніх справ за місцем проживання, де працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть у легалізації зброї,- із таким закликом звертались до містян лігівці.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета