Поліцейські Добропілля вчили місцевих школярів протистояти булінгу

22.03.2019


Інспектори ювенальної превенції Добропільського відділення поліції провели профілактичні бесіди із учнями двох шкіл міста. Школярі почули від «гостей у погонах» що таке булінг та як протистояти цьому явищу в шкільному середовищі, а також дізнались які види відповідальності існують за скоєння правопорушень.

Щоразу поліцейські приходять до учнів із цікавими та пізнавальними лекціями. Цього разу правоохоронці розповіли учням 5, 6 та 8 класу загальноосвітніх шкіл №2 та №7 про булінг – форму насильства у вигляді цькування, насмішок, псування особистих речей, штовхання, підніжок тощо. Поліцейські розповіли дітям про те, як уникнути таких ситуацій та як діяти, якщо став жертвою цькування однолітків.

 «Якщо ви опинилися у ситуації булінгу або стали її свідками, можете звернутися до свого педагога або в поліцію. Звертайтеся також за порадою до батьків або до людини, з якою у вас довірливі відносини»,- наголосила інспектор сектору ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко.

Дітей також попередили про правову відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми, у першу чергу проти життя і здоров’я, честі та гідності особи. Під час профілактичних уроків поліцейські закликали школярів дотримуватись шкільної дисципліни, не пропускати уроки без поважної причини, товаришувати і допомагати один одному в навчанні.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета