Двом п’ятикласникам мирноградської школи правоохоронці допомогли знайти порозуміння

15.03.2019


Хлопчики ніяк не могли знайти спільну мову один із одним і постійно сварилися. Коли їх конфлікт досяг «точки кипіння», на допомогу прийшов інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Інспектори ювенальної превенції поліції приділяють велику увагу підростаючому поколінню, постійно відвідують навчальні заклади й проводять із школярами профілактичну роботу в різних напрямках. Одним з них є робота по налагодженню стосунків між однолітками за допомогою медіації.

Так, в Мирнограді директор загальноосвітньої школи №5 звернувся до правоохоронців із проханням допомогти вирішити конфлікт між двома учнями 5-А класу. Виявилось, що хлопці тривалий час конфліктують один із одним, що впливає на їх поведінку у класі й успіхи у навчанні. Інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук, який отримав диплом медіатора і вже неодноразово допомагав неповнолітнім в подібних ситуаціях, негайно зустрівся із зазначеними школярами. Так, в ході спілкування з хлопцями, поліцейський-медіатор став посередником між ними: уважно вислухав аргументи кожної сторони та запропонував кілька варіантів компромісу, який влаштував би обох однокласників. Хлопці дослухались до порад правоохоронця і самостійно прийняли рішення більше не сваритися, а у випадку непорозуміння – спокійно його обговорювати. На знак примирення учні потисли один одному руку.

«Ми завжди готові прийти на допомогу в таких випадках. Дитяча психіка дуже вразлива, тому ми намагаємося допомогти в вирішенні конфлікту на початковій стадії, адже це на пряму вплине на зниження рівня агресії та насилля в шкільному середовищі»,- зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета