Покровський відділ поліції відвідали юні гості

14.03.2019


Минулого дня на екскурсію до Покровського відділу поліції завітали учні піщанської загальноосвітньої школи. Діти на власні очі змогли побачити роботу правоохоронців, а також дізналися багато нового і цікавого про цю професію.

Екскурсія розпочалась з чергової частини – місця, куди люди звертаються за допомогою в першу чергу. Дітям розповіли специфіку роботи цього підрозділу, а також дії правоохоронців при отриманні виклику за номером «102». Школярі побачили як слідчо-оперативні групи вирушають на місце події та як відбувається координація всіх нарядів поліції, задіяних на забезпечення публічної безпеки громадян.

Потім юні гості були запрошені до актової зали, де співробітники поліції проводять заняття зі службової підготовки. Тут на учнів очікувала цікава бесіда з інспектором ювенальної превенції Покровського відділу поліції Іриною Грицай. Правоохоронець розповіла школярам про роботу поліції, про затримання злочинців, про розкриття злочинів та про те, яке покарання можуть понести неповнолітні у разі скоєння злочинів. Водночас Ірина Грицай розповіла і про правила безпечної поведінки, яких потрібно неухильно дотримуватися, щоб не стати жертвою злочину.

Та найбільші враження на дітей справили спецзасоби, якими користуються правоохоронці, а також службовий автомобіль. Інструктор з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Олександр Чівенков показав як правильно одягати бронежилет та розповів за яких умов правоохоронці використовують спецзасоби.

По завершенні екскурсії правоохоронці побажали дітям успіхів у навчанні. В свою чергу школярі подякували правоохоронцям за цікаву зустріч і привітали із наступаючим святом - Днем українського добровольця та подарували виготовлений власноруч плакат.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета