Курсанти ДЮІ долучились до превентивної діяльності селидівських правоохоронців

14.03.2019


Протягом двох днів інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов разом із спеціалістом селидівського міського Центру сім’ї та молоді Катериною Гапоненко відвідали школи Селидового, Горняка та Українська з метою навчити дітей протистояти булінгу. До профілактичних заходів долучились і курсанти вишу МВС– Анна Алексєєва та Олександр Буряк.

Перша така зустріч відбулась у понеділок в м.Новогродівка. Там «гості в погонах» зустрілись одразу із учнями двох загальноосвітніх шкіл №7 та №10. У форматі  активного обговорення старший інспектор ювенальної превенції Євген Косогов розповів школярам, що таке булінг, які характерні риси його прояву, а також дав рекомендації, як уникати такого явища і не стати його жертвою. А курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту розповіли майбутнім випускникам, чому вони обрали саме цей навчальний заклад і свою спеціальність, як готувалися до вступу, які документи збирали, а також поділилися враженнями від першого року навчання в ньому.

Школярі із захопленням слухали своїх гостей і задавали їм багато цікавих запитань.

У вівторок проблему булінгу серед молоді селидівські правоохоронці обговорили із учнями загальноосвітньої школи №6 у м. Селидове, а курсанти охоче ділилися із школярами своїм «досвідом» навчання у ДЮІ.

А сьогодні молодь Гірника і Українська, яка навчається в місцевих загальноосвітніх школах №17 та №12 теж дізналась, як вберегтися від шкільного насилля. Гості в погонах закликали школярів ніколи не замовчувати про випадки цькування у школі і негайно інформувати про це вчителів, батьків або телефонувати в поліцію. Наприкінці профілактичного заходу перед учнями виступили курсанти Анна Алексєєва та Олександр Буряк. Вони розповіли про своє курсантське життя і зізналися, що вже не дочекаються тієї миті, коли вже почнуть працювати у відділах поліції.

"Діти перелічених шкіл активно долучалися до формату обговорення й, сподіваюсь, зрозуміли, що булінг у школі неприпустимий. Ми і надалі плануємо відвідувати навчальні заклади й спілкуватися зі школярами на актуальну для їх віку тематику",– зазначив інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета