З початку відпрацювання Покровської оперзони правоохоронці виявили 86 нетверезих водіїв

14.03.2019


Під час профілактичного відпрацювання, яке з 28.02.19 розпочалось на території обслуговування Покровського відділу поліції, правоохоронці особливу увагу приділили профілактиці аварійності на дорогах та виявленню водіїв, які порушують правила дорожнього руху.

Так, з початку спецзаходів співробітники груп реагування патрульної поліції склали 895 адміністративних протоколів відносно водіїв, які порушили Правила дорожнього руху, а саме: порушили правила обгону; проігнорували вимоги дорожніх знаків; проїхали пішохідні переходи в момент, коли на ньому вже перебували пішоходи; порушили правила зупинки та вимоги дорожньої розмітки проїзної частини.

Серед них - 86 водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Вони були відсторонені від права керування транспортними засобами та відносно них були складені адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

"Превентивне відпрацювання, спрямоване на недопущення загибелі та травмування людей, зниження рівня аварійності триває. Звертаюсь до всіх учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху", - зауважив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровській відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета