За два тижні профілактичного відпрацювання у Покровську поліцейські задокументували понад 300 злочинів

13.03.2019


Поліцейські викрили осіб, які можуть загрожувати безпеці жителів: учасників незаконних збройних формувань, біглих злочинців, осіб, причетних до трафіку нелегальної зброї та наркотиків. Також виявлено та відсторонено від керування транспортом 39 водіїв в стані сп’яніння. Операція, спрямована на стабілізацію оперативної обстановки, триває.

З 25 лютого на території обслуговування Покровського відділу поліції, а це Покровськ, Авдіївка, Добропілля, Мирноград та Селидове, проводяться масштабні профілактичні заходи. У відпрацюванні задіяні понад 300 поліцейських.

За два тижні відпрацювання правоохоронці виявили 319 злочинів. За усіма фактами розпочаті досудові розслідування. 37 кримінальних проваджень вже спрямовані до суду.

Поліцейські затримали 6 бойовиків та 9 злочинців, які переховувалися від суду та слідства. Так, в Авдіївці виявлений учасник незаконних збройних формувань, який 4 роки вів прихований спосіб життя.

17 осіб притягуються до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю. Співробітники поліції вилучили вогнепальну нарізну зброю та понад 600 бойових набоїв. Припинено більше 30 наркозлочинів, викрито трьох наркоторговців.

Безпека та зниження травматизму на дорогах - один з ключових моментів відпрацювання. Поліцейські виявили та відсторонили від керування транспортом 39 водіїв в стані сп’яніння. П’ятеро з них – таксисти.

Один з порушників був настільки п’яний, що мало не протаранив поліцейське авто, а після влаштував перегони. Втікаючи по бездоріжжю, він ризикував життям своїх пасажирів, які стали заручниками ситуації. Для зупинки зловмисника та порятунку пасажирів поліцейським довелося застосувати зброю.

На порушників складені адміністративні матеріали. Нетверезим керманичам загрожує багатотисячний штраф та позбавлення права керувати автомобілем терміном до трьох років.

Загалом поліцейські задокументували більше 1700 адміністративних правопорушень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета