Мешканець Авдіївки заплатив 6 тисяч 500 гривень за віртуальний фотоапарат

28.02.2019


Майже щодня співробітники поліції фіксують випадки, коли громадяни через інтернет-продавців залишаються і без замовлення і без грошей. На цей раз на ґачок до шахраїв потрапив молодий мешканець Авдіївки.

20 річний чоловік побачивши в інтернеті оголошення про продаж фотоапарату, вирішив здійснити свою давню мрію й купити його. Для цього він здзвонився із продавцем, який пообіцяв відправити замовлення одразу після отримання на свій рахунок грошей. Покупець погодився і перевів необхідну суму, однак майже одразу після цього продавець зник разом із своїм оголошенням. Зрозумівши, що на фотоапарат очікувати марно, мешканець Авдіївки прийшов із заявою до місцевої поліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для шахрая обмеження волі терміном до 3-х років.

Правоохоронці закликають громадян бути пильними і здійснювати покупки через інтернет-сайти тільки в перевірених продавців, а також розраховуватись за замовлення тільки після їх отримання і перевірки на відповідність до очікуваної якості.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета