Мешканець Миколаєва намагався привести додому боєприпаси

25.02.2019


Подорожі правопорушника завадила пильність правоохоронців. Співробітниками Покровського відділу поліції затримано чоловіка, який перевозив набої до автоматичної зброї та запал для бойової гранати. Правопорушнику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Головне завдання нарядів, задіяних на забезпечення публічної безпеки на території залізничних та автовокзалів, - вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та запобігання потраплянню їх на мирні території України. Задля збереження життя мирних громадян, правоохоронці несуть службу 24 години за будь-яких умов.

Минулої суботи, під час несення служби на території місцевого автовокзалу, співробітники Покровського відділу поліції звернули увагу на підозрілого молодого чоловіка, який чекав автобусу до Миколаєва та вирішили його перевірити. Під час огляду особистих речей чоловіка з’ясувалося, що він має при собі набої до автоматичної зброї у кількості 81 штуки та запал для бойової гранати.

Хазяїном забороненого багажу виявився 25-річний мешканець м. Миколаїв. Пояснити походження небезпечних предметів молодик не зміг.

Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне зберігання зброї та боєприпасів» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до семи років.

Покровський відділ поліції

в Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета