Селидівські правоохоронці затримали чоловіків, які намагалися перекинути наркотики до виправного закладу

14.02.2019


Згорток, в середині якого знаходились два флакони та медичний шприц із наркотичною речовиною збиралися перекинути через паркан Селидівської виправної колонії двоє невідомих. Саме в цей момент їх помітили охоронці закладу й викликали поліцію.

Під час патрулювання прилеглої території, співробітники СВК-82 помітили, як біля паркану стоять двоє чоловіків, один з яких намагається перекинути невідомий предмет. На місце події негайно були викликані правоохоронці, які затримали правопорушників. Затриманими виявились двоє 26-річних приятелів з сусіднього Покровська, один з яких неодноразово відбував покарання за майнові злочини. Обидва зловмисника відмовились від будь-яких пояснень.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета