В Покровському районі після обстеження умов проживання багатодітної родини, четверо дітей були негайно відправлені до лікарні

13.02.2019


Антисанітарія, холоднеча в оселі, відсутність продуктів харчування, застуджена малеча – така ситуація абсолютно не бентежила батьків, які виховують 5 дітей, наймолодшому з яких лише один рік. Наразі четверо неповнолітніх дітей разом із матір’ю перебувають в лікарні, де проходять медичне обстеження.

Отримавши інформацію про те, що в одній з родин с.Новопустинка батьки не приділяють належної уваги своїм дітям, представники соціальної служби у справах дітей разом із правоохоронцями Покровського відділу поліції виїхали до вказаної сім’ї. Картина, яка постала перед очима перевіряючих, була просто жахливою: в будинку було дуже брудно і холодно, маленькі діти мали явні ознаки застуди та це зовсім не хвилювало батьків, як і те, що в родині зовсім не має продуктів харчування.

Відносно батьків даної родини раніше вже складався адмінпротокол за неналежне ставлення до своїх батьківських обов’язків та вочевидь батько й мати легковажно поставились до отриманих зауважень та попереджень і не виправили ситуацію. Вчора перевіряючими було прийняте рішення про відправлення чотирьох неповнолітніх дітей разом із матір’ю до лікарні в м.Покровськ з метою медичного обстеження.

Відносно батьків інспектором ювенальної превенції Покровського відділу поліції Максимом Алтуховим був складений адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета