В Покровську правоохоронці розповіли місцевим школярам правила безпечної поведінки на дорозі

09.02.2019


Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай разом із своїми помічницями – учасницями «Ліги майбутніх поліцейських» повторили з учнями 3 класу зош № 4 "дорожню абетку", запропонували дітям до перегляду цікавий відеоролик про дорожні знаки та розмітку, а відтак перевірили засвоєння учнями правил безпечної поведінки на дорозі.

Захід проходив у цікавій, ігровій формі. Спочатку учням був продемонстрований відеоролик, в якому було показано, як необхідно правильно переходити вулицю, в яких місцях заборонено кататися на велосипеді, а яких можна та багато іншого про безпеку на дорозі. Далі інспектор ювенальної превенції Ірина Грицай та дівчата-лігівці загадували школярам тематичні загадки. Діти жваво долучились до спілкування, і змогли відчути себе повноцінними учасниками дорожнього руху, пояснили значення дорожніх знаків, дорожньої розмітки, розповіли про головні правила, яких потрібно дотримуватись пішоходам і водіям. Ці завдання діти виконали охоче, продемонструвавши готовність і бажання бути законослухняними, чемними, дотримуватись правил дорожнього руху.

-Результат засвідчив, що ці діти добре орієнтуються у Правилах дорожнього руху, а отже, є підстави сподіватися, що вони й на практиці їх будуть дотримуватись,- зауважила Ірина Грицай.

Наприкінці уроку всі учні отримали від своїх гостей спеціальні світловідбивні браслети, які допоможуть водіям помітити маленьких пішоходів в темну пору доби.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета