Добропільські правоохоронці застерегли місцевих мешканців, як не потрапити до шахрайських пасток

05.02.2019


«Ваш родич у біді», «Вашу картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль», «Перерахуйте передплату і отримайте товар» - саме такі схеми найчастіше використовують шахраї, ошукуючи довірливих громадян. Аби люди дбайливіше ставилися до своїх заощаджень і не потрапляли на «гачок» до незнайомцям, на вулиці Добропілля вийшли наряди поліції з інформаційними листівками.

З початку року співробітниками Добропільського відділення поліції зареєстровано 4 факти шахрайства. Загальна сума втрачених довірливими громадянами грошей склала 41 тисячу 680 гривень. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які незаконно заволоділи чужими грошима, аби притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Так, аби вкотре попередити містян про розповсюджені види шахрайств, добропільські правоохоронці вийшли в місто та розповсюдили серед населення інформаційні листівки. Співробітники поліції значну увагу людям похилого віку, адже найчастіше саме вони стають жертвами аферистів.

Профілактичні пам’ятки отримували перехожі, також листівки були розміщені в публічних місцях та поряд з банківськими терміналами.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета