В Покровську дільничні офіцери звітували перед мешканцями «Безпечного будинку»

31.01.2019


Правоохоронці доповіли присутнім про оперативний стан у місті та на даній адміністративній ділянці, а також поцікавились у людей, чи відчули вони на собі переваги «безпечного будинку».

Так, старший дільничний офіцер Покровського відділення поліції Олександр Кочеров зустрівся з мешканцями однієї з багатоповерхівок, яка одна з найперших долучилась до проекту «Безпечний будинок». Спочатку правоохоронець розповів про стан оперативної обстановки в Покровську, а також на території його обслуговування. Були визначені проблемні питання, які негативно впливають на стан злочинності та перелічені заходи, що впливатимуть на зниження кількості правопорушень. Дільничний офіцер зауважив, що однією з найважливіших умов ефективної діяльності поліції по забезпеченню правопорядку та профілактики правопорушень є тісна співпраця і підтримка місцевого населення.

Говорили і про переваги проекту «Безпечний будинок». Мешканці даної багатоповерхівки зазначили, що після втілення цієї програми, в їхньому дворі стало значно менше порушень порядку. Містяни зауважили, що вважають за необхідне в майбутньому встановити ще додаткові камери відеоспостереження та тісно співпрацювати із своїм дільничним офіцером.

Присутні зійшлися на тому, що подібні зустрічі є дуже корисними, тому що «живе» спілкування між поліцейськими і громадянами допомагає у вирішенні проблемних питань на місці.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета