Небезпечні «сувеніри» та канабіс зберігав у себе вдома мешканець Добропілля

31.01.2019


Виявлені правоохоронцями заборонені предмети вилучені й відправлені на експертизу. Відносно їх власника відкрито одразу два кримінальних провадження.

Отримавши інформацію про те, що мешканець Добропілля зберігає у себе вдома небезпечні предмети, співробітники Добропільського відділення поліції, отримавши дозвіл на проведення обшуку, прибули до оселі підозрюваного.

Під час огляду будинку поліцейські виявили  набої різного калібру, а також канабіс у висушеному та подрібненому стані. Все вилучено та направлено на дослідження. 21-річний господар оселі пояснив, що набої йому дісталися від товариша і в подальшому він збирався виготовити з них сувеніри, а «травичку» зберігав для самостійного використання.

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», а також за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета