Інспектор ювенальної превенції мирноградської поліції за допомогою медіації примирив двох школярів

28.01.2019


Учні 11 класу загальноосвітньої школи №6 м.Мирноград ніяк не могли знайти між собою спільну мову й постійно конфліктували. Аби ситуація не загострилася й хлопці порозумілися один з одним, до школи був запрошений Співробітник Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук, який пройшов відповідне навчання з примирення підлітків.

Так, під час зустрічі з хлопцями, інспектор ювенальної превенції вислухав учасників конфлікту й запропонував їм знайти спільне рішення, яке б влаштувало обох з них. В присутності правоохоронця хлопці спокійно виказали один одному свою позицію, розібрались в непорозумінні й домовились більше не конфліктувати. На знак примирення старшокласники потисли руки.

«Через спробу самоствердження сварки між однолітками виникають нерідко. Важливо не упустити цей момент, а допомогти неповнолітнім дітям вийти з конфлікту мирним шляхом. Ми, поліцейські, завжди готові до співпраці з вчителями і залюбки допоможемо знайти правильне рішення й не допустити подібних конфліктів у навчальних закладах нашого міста», - зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета