Дільничні офіцери Покровського відділу поліції зустрілися із громадою с. Шевченко

19.01.2019


Дільничні офіцери поліції, які обслуговують територію сільських рад, приймають участь у сході громадян на своїх адміністративних дільницях. Правоохоронці звітують про свою діяльність, а також намагаються вирішити ті проблеми, з якими до них звертаються місцеві мешканці.

Минулого дня із мешканцями с. Шевченко зустрілися дільничні офіцери Покровського відділу поліції Валерій Петрухін, В’ячеслав Колесник та Володимир Ястремский.

На початку зустрічі правоохоронці підвели підсумки роботи протягом минулого року, доповів про криміногенну обстановку в районі, розказали про плани на 2019 рік та зауважили, що зниження рівня злочинності були досягнуті завдяки сумісним зусиллям поліції, сільського голови та активістів населеного пункту.

Потім поліцейський вислухав всіх селян, які прийшли на зустріч із своїми питаннями та проблемами. З кожним окремо було обговорено чим саме може допомогти дільничний.

«Всі побажання та зауваження до роботи правоохоронців будуть враховані, жодна проблема не залишиться без належної уваги з боку поліції», - зазначив Володимир Ястремський.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета