«Співробітник банка» залишив мешканця Мирнограду без грошових заощаджень

17.01.2019


Сказавши, що зараз банк проводить перереєстрацію банківських карток пенсіонерів, шахрай заволодів особистою інформацією потерпілого, завдяки якій зміг дістатися до його банківського рахунку. За даним фактом правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернувся 61-річний місцевий мешканець із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима. З’ясувалось, що потерпілому зателефонував чоловік, який назвався співробітником банку і сказав, що зараз відбувається переоформлення карток пенсіонерів. Для того, аби клієнт зміг зробити це не виходячи з дому, йому потрібно назвати цифри зображені на банківській картці, а також свої особисті данні. Не підозрюючи, що потрапляє до шахрайської пастки, мирноградівець надав незнайомцю всю необхідну інформацію. Як тільки постраждалий поклав слухавку, йому почали приходити смс-повідомлення про те, що з його рахунку знято 2 тисячі 180 гривень.

За даним фактом правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження. Поліцейські встановлюють особу зловмисника.

В поліції нагадують: не повідомляйте незнайомим вам людям ніякої інформації про свої рахунки та збереження. Пам’ятайте, що справжні співробітники банківської установи можуть лише запросити вас особисто з’явитися в банку для надання інформації, а не уточнюють її по телефону.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета