Селидівські правоохоронці навчали школярів Гірника вирішувати конфлікти мирним шляхом

11.01.2019


Як захистити себе під час конфлікту не застосовуючи фізичну силу та контролювати свої емоції – ці та багато інших корисних порад отримали учні загальноосвітньої школи №18 м.Гірник від «гостей у погонах».

Співробітники ювенальної превенції поліції використовують у своїй роботі із підлітками новітні форми та методи профілактики правопорушень серед дітей. Так, в рамках запровадженої регіональної Програми профілактики дитячої злочинності на території Донецької області, в одній з шкіл Гірника відбулося тренінгове заняття - «Конфлікти та шляхи їх розв’язання». Старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов разом із практичним психологом Тетяною Птицею в цікавій формі навчали школярів, як їм слід об’єктивно оцінювати свої дії та вчинки опонента під час конфлікту та як контролювати в цей момент свої емоції і не застосовувати фізичну силу.

За допомогою красок і мольберту школярі змогли показати які емоції в них виникають під час сварки із однолітками. Дівчата та хлопці погодилися із тим, що потрібно з повагою ставитися один до одного, бути доброзичливими, толерантними, ввічливими та позитивними, виявляти чуйність і співчуття до оточуючих.

-Молодь має розуміти, якщо хтось хоче самоствердитися за рахунок іншого, життя – бумеранг, це йому повернеться. Якщо виникають конфліктні ситуації, їх потрібно вирішувати і спілкуватися, та в жодному разі не закриватися в собі, а фізичну силу краще спрямовувати у мирне русло, наприклад, у спорт»,– зауважив в кінці зустрічі старший інспектор ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Євген Косогов.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета