В загальноосвітній школі №9 м.Покровська відбулись змагання шкільних силачів

06.12.2018


Захід, спрямований на патріотичне виховання молоді, перевірки сили духу, міцності та спритності підростаючого покоління оцінювало журі, до складу якого входили військовослужбовці та правоохоронці Покровського відділу поліції.

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України сьогодні в ЗОШ №9 відбувся патріотично-спортивний захід. Після спільного виконання гімну України чотири команди старшокласників взялися виконували вправи з багатоборства й змагатись у силі та витривалості. Аби довести, що вони кращі серед усіх, учасники команд повинні були пройти сім етапів: «Стройова підготовка», «Богатирська сила», «Вперед у бій», «Медична сестра допомагає», «Перенеси пораненого», «Армреслінг», «Черговий кухар». Вболівальники бурхливими оплесками, плакатами та гучними кричалками підтримували своїх однокласників.

Кожна команда демонструвала жагу до перемоги й не хотіла поступатись суперникам. Суддям було нелегко виявити переможця, однак після підрахунку балів стало ясно, що перемогу виборола команда 11-Б класу - «Молоді орли». Члени журі та керівництво навчального закладу зауважили, що спортивний захід перетворився в справжнє свято й подякували всім учасникам команд. Окрім грамот і кубків, усі команди отримали ще й солодкі подарунки.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета