В Мирноградському відділенні поліції підвели підсумки роботи за 11 місяців

06.12.2018


Начальник відділення поліції Дмитро Верецун заслухав кожного керівника підрозділу, спільно проаналізували недоліки в роботі та намітили подальші перспективні напрямки діяльності.

З початку року до Мирноградського відділення поліції надійшло 7583 повідомлень від громадян. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 948, в тому числі 292 тяжких злочини. Решта повідомлень відносились до адміністративних правопорушень або носили інформаційний характер.

З початку року повідомлено про підозру 179 особам, 221 кримінальне провадження з обвинувальним висновком направлено до суду для прийняття рішення.

За 11 місяців правоохоронцями Мирноградського відділення поліції  складено 4164 адміністративних протоколів. За 2889 протоколами прийнято рішення про накладення штрафу на суму 1 148 130 гривень.

Протягом поточного року в місті з’явилось 4 «безпечні будинки» та три міські заклади приєднались до соціального руху «Тонка синя лінія»

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів поліції по конкретним напрямкам роботи, а також покращення взаємодії між службами. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета