Дільничні офіцери Авдіївського відділення поліції завадили крадію довести злочинний намір до кінця

06.12.2018


Авдіївськими правоохоронцями викритий місцевий житель, який викрав металеві труби з міського відділу освіти. Крадію загрожує до 3 років в’язниці.

Минулого дня під час профілактичного відпрацювання території обслуговування, дільничні офіцери поліції звернули у вагу на чоловіка, який на візку перевозив металеві труби.

Під час перевірки з’ясувалося, що ці труби чоловік щойно викрав у підвалі місцевого відділу освіти. Зловмисник зізнався, що у минулому працював у закладі та знав, що у підвальному приміщенні складені металоконструкції, тому і вирішив їх викрасти. Свою здобич крадій намагався здати до пункту прийому металобрухту, а виручені кошти витратити на власні потреби.

Правопорушником виявився 36-річний місцевий мешканець, який і раніше мав конфлікти із законом та притягався до кримінальної відповідальності.

Наразі, майно здобуте злочинним шляхом, вилучено у якості речових доказів та буде повернуто законному власнику.

Відносно зловмисника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. За бажання «підзаробити» крадіжкою чоловіку загрожує до 3 років позбавлення волі.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета