Покровські правоохоронці взяли участь у круглому столі на тему протидії насильству

05.12.2018


Захід відбувся в місті Покровськ у рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета проведення акції - привернути увагу громадськості до актуальних питань для українського суспільства – подолання домашнього насильства, притягнення до відповідальності осіб, які скоюють правопорушення в сімейному кругу, а також надання комплексної допомоги потерпілим від домашнього насильства.

Так, в Покровську відбувся круглий стіл на тему «Насильство: соціально - психологічна проблема. Шляхи взаємодії", в якому взяли участь представники громадських організацій, представники відділів пробації та кризових служб, працівники служби у справах дітей, практичні психологи та дільничні офіцери Покровського відділу поліції.

Під час заходу особлива увага приділялася питанням домашнього насильства. Дільничний офіцер Покровського відділу поліції Станіслав Сапон зауважив, що насильство в сім’ї – актуальна та болюча тема для нашого суспільства. До поліції майже щодня надходять виклики про вчинення домашнього насильства. Так, в Покровському відділі поліції на обліку перебуває 163 особи за вчинення домашнього насильства, з яких 159 чоловіків та 4 – жінки.  З початку поточного року покровські правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 175 кривдників, крім того з ними постійно проводиться і профілактична робота.

Присутні на зустрічі обговорили причини та наслідки проявів насильства у сім'ях, визначили психологічний портрет жертви та переслідувача, окреслили можливості та обмеження кожної служби та організації у вирішенні цих питань.

Підсумовуючи обговорення, учасники круглого столу дійшли зрозумілого і цілком закономірного висновку, що співпраця між ними – неодмінна та обов’язкова, оскільки явище насилля загрожує психологічному, моральному, душевному та економічному здоров’ю людей.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета