Більше 5 тисяч гривень віддала за «порятунок невістки від тюрми» мешканка Мирнограду

20.11.2018


Незнайомець на стільки майстерно запевнив жінку в тому, що її родичка в біді, що та без сумніву перерахувала гроші на вказаний рахунок. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника, якому загрожує обмеження волі строком до 3-х років.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась 59-річна місцева мешканка із заявою про те, що її ошукали.

З’ясувалось, що напередодні потерпілій зателефонував незнайомий чоловік, який назвався слідчім поліції і сказав, що її невістка вдарила чужу дитину, через що відносно жінки відкрито кримінальне провадження. Невідомий також додав, що може «допомогти вирішити це питання і родичку відпустять», ціна питання – 6 тисяч гривень. Розгублена жінка погодилась на цю умову і поспішила до банкомату. Всю дорогу чоловік просив її не класти слухавку і чітко дотримуватись його настанов. Так, спочатку постраждала перерахувала на вказаний ним рахунок 3 тисячі 500 гривень, однак «слідчій» сказав, що цього недостатньо і жінка відправила ще 1 тисячу 850 гривень. «Більше грошей в мене не було і я повідомила про це незнайомцю. Після цього він сказав, що і цього вистачить. Після цього наша розмова обірвалась»,- розповіла жінка в поліції. Лише згодом постраждала зателефонувала родичці, яка із превеликим здивуванням відповіла, що ніхто її не затримував.

Слідчі поліції за даним фактом одразу відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника. Правоохоронці просять громадян прислухатись до порад поліцейських і не бути занадто довірливими під час телефонних розмов із незнайомцями. А про аферистів, що представляються родичами чи близькими або ж знайомими, які потрапили в біду і потребують грошової допомоги, повідомляйте до поліції за номером «102». В разі надходження таких дзвінків, не робіть поспішних кроків і завжди перевіряйте отриману інформацію.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета