У Мирноградському відділенні поліції пройшов День відкритих дверей. Гостями правоохоронців стали учні місцевих шкіл та професійного училища

08.11.2018


Чим займаються оперативники, слідчі, працівники чергової частини, групи реагування патрульної поліції, якою зброєю користуються поліцейські під час виконання завдань, на яких автомобілях виїжджають на чергування та виклики – все це та багато іншого змогли побачити учні під час знайомства із роботою Мирноградського відділення поліції.

На порозі відділення поліції хлопців та дівчат зустрів керівник місцевої поліції Дмитро Верецун та особисто провів і познайомив їх із роботою своїх співробітників. Спочатку діти мали змогу на власні очі побачити, як працівники чергової частини приймають повідомлення від потерпілих, як реагують на звернення громадян та як спрямовують ГРПП на місце події.

Далі школярі пройшлися кабінетами слідчих і оперативників та поцікавилися особливостями їхньої роботи. Діти задавали багато питань оперативникам, цікавилися найскладнішими випадками, які траплялися в їх роботі, розпитували чи нестрашно поліцейським, якщо вони бачать, що на момент спілкування чи затримання бандитів у них є при собі зброя.

Потім інспектор з ювенальної превенції Антон Сябрук та інструктор з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Олександр Чівенков продемонстрували учням зразки зброї, яка знаходиться на озброєнні в поліції.

Старшокласники з великим інтересом розглядали представлені зразки озброєння та уважно слухали тактико-технічні характеристики даної зброї. Всі школярі мали можливість взяти зброю в руки і на мить відчути себе в ролі поліцейського.

По обличчям дітей було видно, що все побачене їх дуже захопило і вони ділилися між собою нескінченними враженнями.

«Можливо завдяки таким екскурсіям та звичайному спілкуванню поліції з дітьми, останні виберуть в житті нелегкий шлях правоохоронця та свого часу прийдуть на зміну нинішнім поколінням, щоб нести безпеку і спокій в кожну домівку Мирнограду», - зазначив начальник Мирноградського відділення Дмитро Верецун.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета