«Обережно шахраї!». Селидівські правоохоронці провели для пенсіонерів міста пізнавальну лекцію про шахрайства

08.11.2018


Як захистити себе, своїх близьких та знайомих від шахрайських пасток, а також що треба робити, якщо ви все ж таки потрапили на «гачок» зловмисників, розповіли співробітники Селидівського відділення поліції.

Шахраї щодня вигадують нові й нові схеми, завдяки яким, завдають як психологічної так і матеріальної шкоди громадянам. З початку поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції шахраї вже ошукали 97 громадян.

Правоохоронці Селидівського відділення поліції, разом з представниками Управління соціального захисту населення, зібрали в місцевій бібліотеці громадян похилого віку, адже саме ця категорія населення є найбільш привабливою для аферистів.

Т.в.о. начальника сектору кримінальної поліції Віталій Гриценко познайомив присутніх із поширеними видами шахрайських схем – «Ваш родич у біді», «Вашу банківську картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль» та інші. Він розповів присутнім, що вправні шахраї часто користуються довірливістю, розгубленістю та неуважністю своїх потенційних жертв. Також, правоохоронець нагадав присутнім правила поведінки у випадку, якщо телефонують невідомі і під різним приводом цікавляться особистими даними.

Під час лекції співробітник поліції зауважив, що власна пильність і обачність може врятувати самого себе від можливих сумних наслідків – втрати грошових заощаджень та власних нервів.

Наприкінці зустрічі усім присутнім були надані інформаційні листівки «Як не стати жертвою шахраїв»

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета