Оперативно та дієво щодня працює чергова частина Покровського відділу поліції

08.11.2018


З чого розпочинається поліція? Для більшості громадян саме з телефону «102». Трапилось лихо: когось пограбували, у когось обікрали квартиру, сімейний дебош, дрібне хуліганство – кожне повідомлення, не залишається без уваги правоохоронців.

Чергова частина Покровського відділу поліції – це одне із найважливіших тилових підрозділів правоохоронних органів, можна сказати – це серце відділу. Саме сюди спочатку надходить вся інформація про оперативний стан району та міста.

Працівники чергової частини постійно перебувають на зв’язку з населенням, і вдень, і вночі вони готові прийняти повідомлення як у телефонному режимі, так і від заявників, які прийшли до відділу поліції.

Часто на телефонні звернення потрібно реагувати дуже швидко, приймаючи єдине правильне рішення, бо коли мова йде про злочин – дорога кожна хвилина.

Так, щодня до чергової частини Покровського відділу поліції звертається велика кількість громадян. З початку 2018 року до Покровського відділу поліції надійшло більше 17000 заяв та повідомлень різного характеру.

Отримавши повідомлення, оперативний черговий відразу направляє на місце ГРПП або слідчо-оперативну групу. Крім того, працівники чергової частини постійно взаємодіють із правоохоронцями, задіяними на забезпечення публічної безпеки та патрулювання. Чергові координують їх маршрут та у будь яку мить можуть направити наряд поліції на місця скоєння злочину, а також у разі необхідності передають орієнтування щодо розшукуваних громадян, або викраденого транспорту. 

Через чергову частину здійснюється взаємодія не тільки між внутрішніми підрозділами відділу поліції, а й з усіма відділами та відділеннями поліції області, що сприяє затриманню злочинців на будь якій території у найкоротший термін.

Люди звертаються до правоохоронців з різними питаннями, частина звернень громадян взагалі поза межами компетенції правоохоронців. Але, не зважаючи на це, поліцейські намагаються допомогти кожному. Оперативні чергові завжди підкажуть, як треба діяти та у які інстанції звернутися аби вирішити те чи інше питання.

Співробітники, які зараз працюють у черговій частині Покровського відділу поліції, чітко усвідомлюють, що завдання, поставлені перед ними, вимагають неабияких особистих та професійних якостей та знань, почуття особистої відповідальності, дисциплінованості, працьовитості, і головне - високий рівень правової культури. Адже чергова частина - це дійсно серце поліції.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета