Минулого дня шахраї збагатилися за рахунок мешканців Покровська та Добропілля майже на 19 тисяч гривень

07.11.2018


Мешканець Покровська замовив через інтернет спортивний інвентар але так його і не дочекався, а добропільчанка довірилась «представникам банку» та втратила свої заощадження. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліцією розгорнута ціла інформаційна кампанію з метою застереження громадян від шахрайства. Адже сьогодні шахрайство є одним із найпоширеніших способів заволодіння чужими грошима і майном. Для досягнення своїх злочинних цілей зловмисники використовують будь-які способи, вміло граючи при цьому на людських почуттях. Тільки до Покровського відділу поліції у поточному році звернулося 95 ошуканих громадян.

Так, минулого дня до чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 46-річний чоловік, який замовив в інтернеті гантелі та одразу перерахував за них 1150 гривень. Однак через деякий час продавець просто перестав відповідати на телефонні дзвінки.

А 31-річна жінка втратила майже 18 тисяч гривень після розмови з «службою безпеки банку». Так, жінці зателефонував невідомий та представився співробітником банку. Незнайомець повідомив потерпілій, що з метою встановлення додаткового захисту рахунку йому необхідні дані банківської картки. Назвавши усі необхідні дані, жінка побачила, що з її рахунку були зняти усі кошти.

За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними та не переводити і не віддавати кошти незнайомим особам, а у разі підозри на спробу скоєння шахрайства, одразу телефонувати до чергової частини поліції.

«Сподіваюсь, що люди скористаються нашими порадами, стануть більш обачливими і не будуть потрапляти на гачок шахраїв», - зауважив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Покровський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета