Протягом останньої доби поліцейські вилучали наркотики у виправній колонії та мешканця Добропілля

07.11.2018


До Селидівської виправної колонії надійшла посилка з прихованою наркотичною речовиною, а правоохоронці Добропілля виявили зберігача «знайденої» наркотичної речовини. За обома фактами відкриті кримінальні провадження.

Селидівські правоохоронці вже звиклі до того, що в посилках, які надходять до засуджених СВК-82, близькі намагаються передати разом із «гостинцями» і заборонені предмети, а саме – наркотичні речовини. Так, з початку поточного року співробітники поліції сім разів виявляли спроби передачі наркотичних речовин до режимної установи.

Минулого дня до Селидівської виправної колонії на ім’я 24-річного засудженого прибула посилка з м. Соледар. Під час огляду цього «гостинця», правоохоронці встановили, що у посилці знаходяться цукерки. Однак у ході огляду солодощів був виявлений поліетиленовий пакет з речовиною, схожою на наркотичну.

Сам адресат «солодкої» посилки, пояснив правоохоронцям, що і гадки не мав хто йому її надіслав, а тим більш, що в ній були наркотики. Дійсність його слів тепер будуть з’ясовувати поліцейські.

Наркотична речовина вилучена і направлена на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.

Того ж дня співробітниками Добропільського відділення поліції у м. Білицьке зупинили для перевірки 37-річного місцевого мешканця, який перебуває на обліку як споживач наркотичних речовин. Під час огляду його речей правоохоронці виявили та вилучили медичний шприц з речовиною, схожою на наркотичну. Правопорушник зізнався, що виявлена речовина дійсно є наркотиком, який він «знайшов» та залишив собі для власного вживання.

Відносно правопорушник відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Досудове слідство триває.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета