Один із закладів Мирнограду долучився до руху «Тонка синя лінія»

11.10.2018


Соціальний рух «Тонка синя лінія» охоплює все більше і більше міст Донецької області. Сьогодні табличка із синьою стрічкою прикрасила одне з найпопулярніших закладів Мирнограду - піцерію «GUSTO».

"Тонка синя лінія" – це соціальний рух, який прийшов до України зі штатів. Там це символ місця поліції у суспільстві, вияв поваги до тих полісменів, хто віддав своє життя, захищаючи закон. В Україні ініціативу започаткували восени 2017 року. Ініціаторами виступили поліцейські спільно із ветеранами АТО.

Відсьогодні в Мирнограді з’явилась перша табличка із закликом підтримати поліцейських, дотримуватись закону та поважати свої країну, а вручив її керуючому закладу Сергію Баришкову начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун.

«Кожен відвідувач закладу тепер знатиме, що саме тут довіряють та взаємодіють із поліцією, а також проявляють повагу до тих правоохоронців, які залишилися вірними присязі і віддали своє життя, захищаючи закон. Те, що ви погодилися прийняти від нас цю табличку - свідчить про ваш патріотизм і чітку громадянську позицію до нашої структури»,- додав головний поліцейський Мирнограду.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета