У Мирнограді програма «Безпечний будинок» набирає обертів

11.10.2018


Керівник Мирноградського відділу поліції Дмитро Верецун зустрівся із керівником ресурсного центру ОСББ. Темою зустрічі стало обговорення подальшого втілення програми, направленої на забезпечення публічної безпеки місцевих мешканців.

Сьогодні в кабінеті головного поліцейського Мирнограду відбулась зустріч із представницею місцевої організації – ресурсного центру ОСББ Ганною Вікторівною Розум. Разом вони обговорили переваги запровадженої програми «Безпечний будинок». Так, Дмитро Верецун зауважив, що даний проект розроблено з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, попередити правопорушення та поліпшити умови проживання за допомогою підвищення рівня безпеки власного житла, створити довірливі відносини серед сусідів, а також покращити взаємодію між поліцією та населенням. Співробітник поліції підкреслив, що не дивлячись на те, що цей проект з’явився нещодавно, досвід колег з інших населених пунктів показав, що встановлення відеокамер на подвір’ї будинків сприяє зменшенню злочинності в місті та допомагає поліцейським швидше встановити особу правопорушника.

В свою чергу Ганна Вікторівна розповіла, що в Мирнограді 520 будинків і поки що дана програма запроваджена в 4-х з них. Але, в цьому напрямку робота триває, люди дізнаються про переваги програми «Безпечний будинок» і мешканці деяких багатоповерхівок вже вирішили також стати учасниками даного проекту. Тож, в місті можуть з’явитися ще нові безпечні будинки.

 «Я впевнений, що формат співпраці з населенням на засадах партнерства, дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити наше місто безпечним», - підкреслив начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета