Білозерські школярі вчили правила безпеки разом з головним поліцейським Добропілля

10.10.2018


Як потрібно поводитися в побуті, на дорозі, під час спілкування з незнайомцями розповіли учням загальноосвітньої школи № 15 м. Білозерське начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький разом із своїми колегами та представниками міської влади.

Під час дружньої бесіди правоохоронці в ігровій формі ознайомили малечу із основними правилами безпеки для пішоходів, пасажирів і велосипедистів. Поліцейські звернули особливу увагу юних учасників дорожнього руху на правила перетину доріг як на регульованих пішохідних переходах, так і за їх відсутності, пояснили значення та призначення дорожніх знаків і розмітки, специфіку руху пішоходів біля проїжджої частини у темну пору доби та важливості використання світловідбиваючих елементів на одязі. Юрій Кондрацький зауважив, що дуже  важливо дотримуватися Правил дорожнього руху і не ставитися легковажно  до своєї безпеки.

Також співробітники Добропільського відділення поліції застерегли дітей та попередили про необхідність бути пильними при спілкуванні з незнайомцями. Правоохоронці наводили приклади різних ситуацій, а діти розповідали як слід вчинити.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, поліцейські отримали купу позитивних емоцій від спілкування з дітьми, а вони в свою чергу зрозуміли, що правоохоронці - це друзі, на допомогу яких вони завжди можуть розраховувати.

На прощання школярі пообіцяли співробітникам поліції бути максимально уважними й обережними та дотримуватись Правил дорожнього руху. 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета