В Авдіївці місцевий мешканець натрапив на зброю і негайно повідомив про це в поліцію

10.10.2018


Прогулюючись лісосмугою, 32-річний чоловік знайшов саморобний пістолет та набої. Аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих, законослухняний громадянин не став зволікати, а одразу сповістив про небезпечну знахідку правоохоронців.

Місячник добровільної здачі зброї триває. Поліцейські постійно нагадують мешканцям про те, що відповідно до ч.3 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, громадяни, які добровільно здадуть заборонену зброю, звільнятимуться від кримінальної відповідальності.

Так, до співробітників Авдіївського відділення поліції звернувся місцевий мешканець і повідомив про те, що він приніс із собою боєприпаси, щойно знайдені в лісосмузі. Чоловік розповів, що коли він проходив повз зелені насадження, під одним з дерев побачив пакет, в середині якого виявились небезпечні предмети. Саморобний пістолет та близько 200 набоїв різного калібру знаходилось в середині.

«Я вирішив не залишати пакет із боєприпасами через те, що його могла знайти людина із недобрими намірами, або ще гірше – дитина. Тому забрав із собою і приніс сюди»,- розповів у відділенні поліції мешканець Авдіївки.

Вилучені набої та зброя направлені на експертизу.

Нагадаємо, що з початку місячника добровільної здачі зброї жителі Донеччини здали до поліції 109 одиниць зброї, в тому числі – з арсеналу бойовиків.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета