Головний поліцейський Мирнограду провів робочу зустріч з представниками місцевих підприємств

09.10.2018


Головною темою обговорення під час зустрічі стало святкування Дня захисника України в Мирнограді. Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій нашого народу начальник Мирноградського відділення поліції Дмитро Верецун запропонував трудовим колективам взяти участь у спортивних змаганнях.  

14 жовтня в нашій країні відзначається День захисника України. В кожному населеному пункті з нагоди державного свята заплановано ряд заходів. Правоохоронці Мирноградського відділення поліції також вирішили долучитись до святкування та запросити до участі й трудові колективи місцевих підприємств. Так, сьогодні за ініціативою головного поліцейського Мирнограду у місцевому відділенні поліції сьогодні відбулась робоча зустріч з представниками місцевих шахт, виконкому та МЧС.

Учасники наради висловили пропозиції щодо організації заходів з вшанування захисників нашої держави, які у різні часи з гідністю виконували та виконують і нині свій громадянський обов’язок.

Дмитро Верецун звернувся до присутніх з пропозицією створити команди з робочих колективів, які б взяли участь у спортивних змаганнях.

Пропозиція була підтримана присутніми. Вирішено, що команди зустрінуться 12 жовтня та будуть змагатися за призові місця у грі з міні-футболу, забігах та перетягуванні канату.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета