Покровські правоохоронці третій рік поспіль стають переможцями турніру «Ліга силовиків» з міні-футболу

08.10.2018


Із рахунком 6:1 співробітники Покровського відділу поліції обіграли команду нацгвардійців у фінальній грі та підтвердили своє звання кращої команди серед силовиків.

Щорічний турнір «Ліга силовиків» з міні-футболу, який проводиться напередодні Дня захисника України, добіг кінця. В запеклій боротьбі змагалися представники різних силових структур.

У суботу відбувся фінальний матч між поліцейськими та нацгвардійцями. Правоохоронці вперше грали саме із цією командою, тому гра була цікава і непередбачувана. Вже в першому таймі поліцейські відчули слабкі місця суперників і, зібравши всі сили, – вирушили в «атаку». Кожен м’яч, забитий у ворота нацгвардійців, підтверджував, що і в цьому році співробітники Покровського відділу поліції не збираються віддавати перше місце турніру.

«Гра була складною, але ми відчували підтримку своїх колег і це підштовхувало нас до перемоги. Наша спільна мета досягнута – кубок гри залишився в наших руках та ми не збираємося відпочивати на лаврах. Ми готові до нових спортивних змагань»,- ділилися враженнями переможці – поліцейські.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета