Виявлено більше 2 тисяч порушень ПДР та 231 водія напідпитку – результати роботи покровських ГРПП за 9 місяців

05.10.2018


З початку року співробітниками груп реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції припинено більше 3 тисяч правопорушень, з них 2134 - за порушення правил дорожнього руху.

Забезпечення публічного порядку та безпеки дорожнього руху, патрулювання вулиць населених пунктів, реагування на всі звернення громадян про різні події та правопорушення - саме такою є специфіка роботи груп реагування патрульної поліції.

З початку року співробітники груп реагування патрульної поліції Покровського відділу поліції виявили 886 правопорушень адміністративного характеру по лінії громадської безпеки.

Майже кожного дня правоохоронці фіксують і порушення правил дорожнього руху, а саме порушення правил обгону, проїзду пішохідних переходів, відсутність документів на право керування, створення небезпечних ситуацій на дорозі, неправильні дії пішоходів. За 9 місяців працівниками ГРПП Покровського відділу поліції зафіксовано 2134 порушень правил дорожнього руху, викрито 231 водія, які нехтуючи власною безпекою та оточуючих, сіли за кермо у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Нехтування правилами дорожнього руху як водіями, так і пішоходами, призводить до трагічних наслідків. Так, протягом поточного року на території обслуговування Покровського відділу поліції сталася  51 ДТП, в якій 71 людина отримала травми різного ступеню, а 8 загинуло.

За даний період 69 правопорушників позбавлено спеціального права керування транспортними засобами та на порушників правил дорожнього руху накладено штрафів на загальну суму 1 517 757 грн.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета