В Авдіївці отруївся алкоголем 12-річний хлопець

01.10.2018


Перехожі, побачивши на дитячому майданчику непритомного юнака, викликали бригаду швидкої допомоги, медики якої констатували в хлопця алкогольне отруєння та негайно його госпіталізували. Наразі дитина перебуває під наглядом лікарів в місцевій лікарні, його життю та здоров’ю нічого не загрожує. За даним фактом поліцейськими відкрито кримінальне провадження.

До чергової частини Авдіївського відділення поліції надійшло повідомлення від медпрацівників Авдіївської центральної міської лікарні про те, що до них у непритомному стані був доставлений 12-річний хлопець.

Правоохоронцями, які негайно виїхали до медзакладу, було встановлено, що напередодні на одному з дитячих майданчиків міста компанія неповнолітніх розпивала алкогольний напій, а саме – пиво «Міцне», внаслідок чого одному з хлопців стало зле і він втратив свідомість.

Родина хлопчика давно знаходиться в полі зору поліції та перебуває на обліку в соціальній службі міста, як сім’я, що опинилась в складних життєвих обставинах. В родині вихованням трьох неповнолітніх дітей займається лише одна матір, з якою місцеві правоохоронці неодноразово проводили профілактичні бесіди та складали адміністративні протоколи за невиконання батьківських обов’язків. Однак, це не вплинуло на жінку і вона все одно байдуже ставиться до своїх дітей. Наразі вирішується питання щодо тимчасового вилучення неповнолітніх дітей з даної родини та позбавлення матері батьківських прав.

Крім того, відносно горе-матері слідчими Авдіївського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 166 "Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування" Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета