Поліцейські з Івано-Франківщини познайомились з традиціями прифронтової Авдіївки

14.09.2018


Знайомство з містом та його культурою правоохоронцям із Західної України традиційно організувало керівництво Авдіївського відділення поліції та колектив місцевої школи №1.

Співробітники поліції з різних куточків України допомагають своїм колегам нести службу в прифронтових населених пунктах. Так, наразі разом із авдіївськими правоохоронцями про безпеку громадян та правопорядок в місті дбають поліцейські з Івано-Франківщини. Місцеві співробітники поліції намагаються поза службою організувати колегам культурне дозвілля. Так, вже стало доброю традицією влаштовувати для гостей із Західної України візит до місцевого етнографічного шкільного музею, який розташований в ЗОШ №1.

Цього разу гостей в погонах радісно зустрічали шкільний педколектив та учні 6 класу. Правоохоронцям влаштували екскурсію міні-музею «Українська минувшина», де розповіли про найцінніші експонати, які зібрані не тільки в Авдіївці, а й по всій Україні. Унікальна колекція гончарного мистецтва, автентичні предмети українського побуту, оригінальні рушники нагадали поліцейській рідну Івано-Франківщину. А школярі порадували гостей не тільки українськими народними піснями та танцями, а й пригостили варениками.

В кінці зустрічі івано-франківські правоохоронці подарували дітям солодощі, подякували за цікаву екскурсію й теплий прийом та запросили всіх в гості до Івано-Франківщини, щоб познайомити із традиціями свого краю.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета