Авдіївські правоохоронці провели для найменших мешканців міста уроки безпеки

14.09.2018


Як поводити себе із невідомими предметами й вберегтися від можливої небезпеки - пояснили вихованцям дитсадочків та учням початкових класів співробітники авдіївського відділення поліції та представники ДПРЗ №15. Окрім цього, школярі дізнались від поліцейських ще й про свої права.

Із плакатами, на яких зображені небезпечні предмети та перелічені правила поведінки під час їх знахідки чи виявлення, до діточок авдіївських садочків завітали інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін та заступник начальника ДПРЗ№15 Семен Зоненко. Спочатку «гості в погонах» запитали в дітей чи бачили вони коли небудь набої, міни, гранати або інші види зброї та чи знають, як слід діяти, якщо раптом побачили боєприпаси в траві або на дитячому майданчику. Хлопчики та дівчатка із задоволенням відповідали на всі запитання та приємно здивували відвідувачів тим, що добре знають про те, що ні в якому випадку неможна піднімати невідомі предмети, а одразу розповідати про знахідку дорослим.

«Ви повинні бути дуже обережними, граючись із своїми друзями. Небезпечні предмети можуть знаходитися будь де та ви повинні пам’ятати, що до них не можна підходити, а тем більш – піднімати. Одразу необхідно розповісти про свою знахідку виховательці чи батькам і попросити їх зателефонувати на 102 та 101»,- пояснив хлопчикам та дівчаткам Геннадій Юдін.

Також «гості в погонах» відвідали учнів початкових класів п’ятьох загальноосвітніх шкіл міста. Школярам розповіли про небезпечні предмети та пояснили запобіжні заходи у випадку їх виявлення. За допомогою інформаційних плакатів діти краще засвоїли «урок безпеки» та пообіцяли, що будуть суворо дотримуватись усіх правил. Інспектор ювенальної превенції також розповів учням про їхні права, зауваживши, що ніхто не  має права їх порушувати та нагадав учням про мобільний додаток «102», завдяки якому кожен, хто потрапив у небезпеку, може звернутися до поліції й швидко отримати допомогу.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета