За 2 місяці поліцейські Донеччини перевірили більше 2,5 тисячі пасажирських транспортних засобів

13.09.2018


В рамках спецзаходів зафіксовано майже 350 порушень Правил дорожнього руху, а двоє з водіїв знаходилися у стані алкогольного сп’яніння. Поліція регіону продовжує тримати на постійному контролі безпеку пасажирських перевезень.

В рамках профілактичних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки пасажирів, недопущення росту аварійності на пасажирському транспорті, починаючи з 23 липня поточного року на території області і держави в цілому, тривають поліцейські профілактичні заходи під умовною назвою «Перевізник».

Від початку спецзаходів поліцейськими груп реагування патрульної поліції ГУНП області вже перевірено більше 2,5 тисяч автобусів, з яких 15 знаходилися у технічно несправному стані, що створює небезпеку для усіх учасників дорожнього руху.

Крім того, поліцейськими було зафіксовано 345 порушень Правил дорожнього руху, з яких 2 факти керування у стані алкогольного сп’яніння.

Однак, не дивлячись на проведені заходи, лише у минулу добу зафіксовано 2 факти дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту з тяжкими наслідками.

Так, у місті Авдіївка під час руху з автобусу випала кондуктор, яка необережно натиснула на привід аварійного відкриття дверей. Другий факт було зафіксовано у Мар’їнському районі, де під час руху автобусу лопнув корінний лист ресори, внаслідок чого автобус перевернувся. Під час пригоди троє пасажирів отримали травми різного ступеню важкості.

Вкотре звертаємося до всіх водіїв Донеччини - будьте уважні під час керування автомобілями, бережіть Ваше життя та життя інших учасників дорожнього руху.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета