Керівництво главку проінспектувало роботу мирноградських ГРПП

06.09.2018


Сьогодні під час візиту до Мирноградського відділення поліції заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецької області Олександр Віт перевірив роботу груп реагування патрульної поліції та довів основні вимоги, які стоять перед правоохоронцями в період проведення оперативно-профілактичних відпрацювань.

Під час наради Олександр Віт нагадав, що наразі на території Донеччини одночасно триває декілька оперативно-профілактичних операцій, серед яких спецзаходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, а також запобігання та розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності злочинних організацій. Також проводиться комплекс заходів під умовною назвою «МАК», спрямований на виявлення фактів незаконного культивування, вирощування та посіву нарковмісних рослин, а також виявлення та знищення дикорослих посівів конопель. Співробітник главку зауважив, що всі ці заходи спрямовані на забезпечення правопорядку та безпеки громадян.

Крім того заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецької області Олександр Віт провів із співробітниками ГРПП додаткові заняття, під час яких ще раз довів вимоги чинного законодавства щодо діяльності груп реагування патрульної поліції. Також спільно із т.в.о. начальником Мирноградського відділення поліції Дмитром Верецуном були обговорені проблемні питання, які виникають в діяльності даних груп та розглянуті шляхи їх вирішення.

 

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета