В Авдіївці ще один колишній бойовик добровільно здався правоохоронцям

10.08.2018


В червні 2014 року 40-річний мешканець Авдіївки вступив на службу до незаконних збройних формувань та вже через три дні розчарувався в політиці, яку там пропагували. Побоюючись відповідальності за свою службу, чоловік тривалий час вів прихований спосіб життя та, дізнавшись про програму «На тебе чекають вдома», звернувся до правоохоронців.

На початку червня 2014 року, отримавши від одного з командирів фейкової республіки ДНР із позивним «Душман» форму військового зразка та автомат Калашнікова з набоями до нього, мешканець Авдіївки заступив на охорону однієї з адмінбудівель в м. Авдіївка. Однак, вже на третій день чергування чоловік усвідомив, що припустився помилки, він здав зброю і добровільно залишив місце дислокації. Спочатку він поїхав до окупованого Донецька, а коли дізнався, що його рідне місто українські військовики визволили від терористів - повернувся додому.

Знаючи, що за службу в армії ДНР передбачена кримінальна відповідальність, колишній бойовик вів прихований спосіб життя, майже ні з ким не спілкувався, а містом пересувався тільки вночі. Дізнавшись із засобів масової інформації про те, що діє спеціальна програма «На тебе чекають вдома», чоловік із щиросердним розкаянням прийшов до правоохоронців.

Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Однак, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України у випадку, якщо особа не скоювала тяжких злочинів проти людей, добровільно залишила лави НЗФ та розповіла про це правоохоронцям, їй надається гарантований державою шанс на мирне життя без кримінальної відповідальності.

Нагадуємо, що повідомити про бажання здатися можна за телефоном 0-800-505-102 або заповнити відповідну форму на сайті «Стопероризм».

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета