В Мирнограді чоловік втратив більше 5 тисячі гривень, виконуючи настанови «банківських співробітників»

10.08.2018


Спочатку шахраї впевнили потерпілого в тому, що хтось намагався скористатися його банківським рахунком й запропонували «перестрахуватися». Так, поспішаючи врятувати свої гроші, чоловік перевів їх на електронний рахунок продиктований працівником «Служби безпеки банку» і тим самим – збагатив шахрая.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима. З’ясувалось, що потерпілому зателефонував чоловік, назвався співробітником Служби безпеки банку й повідомив, що щойно хтось намагався розрахуватися за придбання товару саме за допомогою його картки. Незнайомець запропонував постраждалому зняти з цього рахунку гроші і через термінал покласти на новостворений електронний рахунок, цифри якого зараз йому будуть продиктовані. Мешканець Мирнограду крок за кроком почав виконувати вказівки банківського «помічника» та згодом запідозрив щось неладне. Так, перерахувавши 5 тисяч 200 гривень, чоловік вирішив перевірити чи потрапляють гроші на його новий рахунок. Саме тоді і виявилось, що цього рахунку просто не існує, а це значить, що потерпілий переводив свої кошти зловмиснику. Не гаявши часу, чоловік прийшов до поліцейського відділення.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Шахраю, який збагатився за чужий рахунок загрожує до 3-х років обмеження волі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета